Skladem

Reconnection: Návrat k léčivé energii

Dr. Eric Pearl

Uzdravte druhé, uzdravte sebe... Proč se prominentní lékaři na celém světě zajímají o neobyčejná uzdravení, o kterých hovoří pacienti Erika Pearla? Co to znamená, když tit… více informací

Maloobchodní cena: 329 Kč, sleva 20 %, ušetříte 66 Kč

Vaše cena: 263 Kč vč. DPH (263,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Uzdravte druhé, uzdravte sebe...

Proč se prominentní lékaři na celém světě zajímají o neobyčejná uzdravení, o kterých hovoří pacienti Erika Pearla? Co to znamená, když tito pacienti oznamují náhlé vyléčení takových nemocí, jako jsou rakovina, AIDS nebo mozková paralýza? A co znamená, když tito lidé tvrdí, že na jednou získali schopnost navázat spojení s léčivou energií?

Možná byste se měli zamyslet nad vším, co jste dosud četli o konvenčních terapiích. „Nové“ frekvence popsané doktorem Pearlem transcendují „techniku“ a vedou vás za hranice všeho, co bylo dosud přístupné všem. Doktor Pearl v této knize popisuje, jak objevil své léčebné schopnosti a stal se nástrojem, jehož prostřednictvím je nový léčebný prosces uváděn do světa. Tato kniha vám odhalí metody, které vám pomohou zvládnout tyto nové léčivé energie.

Doktor Eric Pearli opustil svou lukrativní chiropraktickou praxi, když se stal svědkem zázračných uzdravení svých pacientů. Od té doby pořádá přednášky a semináře, ve kterých rozšiřuje informace o reintegračním léčení. Eric Pearl vystupoval v mnoha televizních pořadech na celém světě. Přednášel také v Madison Square Garden a o jeho seminářích se psalo v různých publikacích včetně The New York Times.

ISBN: 978-80-7428-359-8
Edice: mimo edice
Počet stran: 224
Formát: 125 x 200
Vazba: V8a (pevná)
Datum vydání: 4. 9. 2019

Související tituly