Skladem

Zahoďte svou duševní zátěž

Karin Wyličilová

Karin Wyličilová je praktická zdravotnická pracovnice pro psychoterapii a poradenství. Vystudovala obor Integrované rodinné poradenství na Evangelickém Centrálním institutu v Berl&… více informací

Maloobchodní cena: 239 Kč, sleva 20 %, ušetříte 48 Kč

Vaše cena: 191 Kč vč. DPH (191,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Karin Wyličilová

je praktická zdravotnická pracovnice pro psychoterapii a poradenství.

Vystudovala obor Integrované rodinné poradenství na Evangelickém Centrálním institutu v Berlíně a od roku 2009 se profesionálně věnuje poradenství zaměřenému na osoby s těžkou psychickou zátěží. Má praktické zkušenosti s konkrétními formami terapií a poradenstvím, jako je behaviorální terapie, psychoanalýza, systemické přístupy nebo osobní koučink.

 

Když je toho na nás moc

Naše duše někdy nese takovou zátěž, že už si s ní nedokáže poradit. V takové situace bychom se měli zeptat sami sebe: Co nepotřebujeme? Co můžeme odložit? Problémy, stres, hněv, starosti, strach či pochybnosti o smyslu našeho konání, toho všeho bychom se měli zbavit pro lehčí život.

 

Tipy a praktická cvičení Karin Wyličilové nám umožňují setkat se se sebou samým, vymezit podstatu problémů a následně postupovat tak, abychom mohli zatěžující břemena naší duše odložit. Autorka dává též praktické rady, jak doplnit zásoby vnitřní energie a posilujících prostředků, které na své cestě rovněž potřebujeme.

ISBN: 978-80-7428-364-2
Edice: mimo edice
Počet stran: 160
Formát: A5
Vazba: V8a (pevná)
Datum vydání: 27. 11. 2019

Související tituly