Skladem

S klikrem do zvířecího nitra

Karen Pryorová

Co mě klikrtrénink naučil o delfínech, psech, koních, vlcích, gorilách, medvědech a akvarijních rybičkách...   Karen Pryorová, světoznámá průkopnice na poli tréninku zv… více informací

Maloobchodní cena: 459 Kč, sleva 20 %, ušetříte 92 Kč

Vaše cena: 367 Kč vč. DPH (367,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Co mě klikrtrénink naučil o delfínech, psech, koních, vlcích, gorilách, medvědech a akvarijních rybičkách...

 

Karen Pryorová, světoznámá průkopnice na poli tréninku zvířat bez použití trestů, vyvinula klikrtrénink jako pozitivní, bezpečnou a účinnou metodu, jak usměrňovat zvířecí chování, čímž naprosto zásadně ovlivnila životy miliónu zvířat i lidí. Kniha S klikrem do zvířecího nitra přibližuje nejen klikrtrénink jako takový, ale i to, z čeho vychází, jak a proč funguje a co všechno díky němu autorka při svých setkáních se zvířaty zažila. To ale není zdaleko všechno – prostřednictvím poutavých zvířecích příběhů umožňuje čtenářům porozumět tomu, jak lidé a zvířata myslí a jak se chovají.

 

Kniha S klikrem do zvířecího nitra přibližuje nejen klikrtrénink jako takový, ale i to, z čeho vychází, jak a proč funguje a co všechno díky němu autorka při svých setkáních se zvířaty zažila. To ale není zdaleko všechno – prostřednictvím poutavých zvířecích příběhů umožňuje čtenářům porozumět tomu, jak lidé a zvířata myslí a jak se chovají.

ISBN: 978-80-7428-431-1
Edice: Edukace
Počet stran: 240
Formát: 165 x 235
Vazba: V8a (pevná)
Datum vydání: 15. 9. 2022

Související tituly