Skladem

Rally obedience

Sandra Schäfer-Kollová

Od začátečníků po třídu 3 Tréninkové hry s plánky parkurů   Je jedno, jestli jste o rally obedience ještě nikdy neslyšeli, nebo jestli jste mu už propadli. Tato kniha vám ote… více informací

Maloobchodní cena: 399 Kč, sleva 40 %, ušetříte 160 Kč

Vaše cena: 239 Kč vč. DPH (239,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Od začátečníků po třídu 3

Tréninkové hry s plánky parkurů

 

Je jedno, jestli jste o rally obedience ještě nikdy neslyšeli, nebo jestli jste mu už propadli. Tato kniha vám otevře dveře do světa, ve kterém člověk tvoří se svým psem opravdový tým.

Rally obedience patří v současnosti k nejoblíbenějším psím sportům, protože se hodí pro všechny lidi a psy, bez ohledu na věk nebo plemeno. Narozdíl od klasické obedience spolu mohou pes a člověk na parkuru neustále komunikovat – psovod smí na psa mluvit, motivovat ho a chválit. Můžete trénovat na velmi malém prostoru doma, na zahradě nebo venku na procházce, můžete se tímto sportem bavit sami nebo s kamarády.
Prostě jak to vyhovuje vám a vašemu psovi.

 

PROČ VYZKOUŠET RALLY OBEDIENCE?

 

PŘÍSTUPNOST – rally obedience je něco, co můžete dělat, i když nemáte čas a trpělivost na učení složitých trikům nebo kondici na náročnější sporty. A to platí jak o vás, tak o vašem psovi.

PESTROST – karty se cviky se dají různě kombinovat, takže žádný parkur není stejný.

ZÁBAVA – s tréninkem vám pomůže spousta tréninkových her a nápadů, při který se toho i spoustu věcí nenásilně naučíte.

 

SANDRA SCHÄFER-KOLLOVÁ je trenérkou a rozhodčí rally obedience. Pořádá semináře, ať už pro trenéry, nebo pro ty, kteří chtějí rally obedience provozovat se svým psem.

ISBN: 978-80-7428-459-5
Počet stran: 200
Formát: 160 x 220
Vazba: V4, měkká se záložkami
Obrazová část: Barevné fotografie
Datum vydání: 20. 3. 2024

Související tituly