Připravujeme

Lidsko-psí konverzace

František Šusta

My lidé a naši psi jsme dva zcela rozdílné živočišné druhy. Jakkoli žijeme tisíce let pohromadě, oddělují nás miliony let evoluce našich předků. Vnímáme odlišně citl… více informací

Vaše cena: 369 Kč vč. DPH (335,45 Kč bez DPH)

Sledování titulu

V okamžiku vydání budete informováni na zadaném e-mailu

Anotace a popis

My lidé a naši psi jsme dva zcela rozdílné živočišné druhy. Jakkoli žijeme tisíce let pohromadě, oddělují nás miliony let evoluce našich předků. Vnímáme odlišně citlivými smysly, chápeme svět jiným způsobem, komunikujeme rozdílně. Pod společnou střechou ale musíme najít společnou řeč, které obě strany porozumějí stejně.

Nová kniha Františka Šusty vám ukáže, jak z hrstky slov (ale i jiných zvuků), tónů hlasu, vašich gest a nejrůznějších signálů ze strany psa můžete dát dohromady slovník. Jeho osvojení v rámci tréninku vám pak umožní předávat si se psem komplexnější sdělení, což oceníte zejména v každodenním životě, který s sebou přináší mnohem víc mnohem složitějších situací, než k jakým dochází na cvičišti. Život se psem není totiž jen o jeho výuce v tréninku, ale i o výchově v běžném životě – a tento slovník řeší obojí.

ISBN: 978-80-7428-409-0
Edice: Edukace
Počet stran: 204
Formát: 165 x 235
Vazba: V8a (pevná)
Obrazová část: Černobílé fotografie
Vychází: 17. 11. 2021