Skladem

Věčný pes - zaváděcí cena

Rodney Habib, Dr. Karen Shawová Beckerová

I váš pes může žít déle Spousta psů v současnosti umírá na chronická onemocnění, jako je rakovina, obezita, cukrovka nebo autoimunitní poruchy, jejichž rozvoji bylo možné předej&iacut… více informací

Maloobchodní cena: 599 Kč, sleva 40 %, ušetříte 240 Kč

Vaše cena: 359 Kč vč. DPH (359,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

I váš pes může žít déle

Spousta psů v současnosti umírá na chronická onemocnění, jako je rakovina, obezita, cukrovka nebo autoimunitní poruchy, jejichž rozvoji bylo možné předejít nebo ho přinejmenším zpomalit.
Autoři této knihy shromáždili nejnovější vědecké poznatky genetiků, mikrobiologů a vědců zkoumajících dlouhověkost, aby nám přiblížili, co všechno negativně ovlivňuje délku života a zdraví našich psů a jak můžeme mírnit vlivy, které poškozují zdraví nás i našich psů. Ale nezůstali jen u toho, vyjma vědců vyzpovídali také chovatele, jejichž psi se dožili dvaceti nebo dokonce třiceti let.
Výsledkem je tento srozumitelný průvodce psím zdravím a dlouhověkostí, plný překvapivých informací, neocenitelných rad a inspirujících příběhů. Autoři se podrobně věnují nejrůznějším druhům psí stravy a rozebírají i ty aspekty, kterými se výrobci komerčních krmiv zrovna nechlubí. Nabízejí recepty, tipy a řešení, jak psovi zajistit potřebné živiny. Věnují se také vnějším faktorům, které mají zásadní vliv na zdraví a pohodu našich psů, ale jsou mnohdy přehlížené.

Protože psi nedokážou rozhodovat o svém zdraví a životním stylu, je na nás, abychom my, jejich opatrovníci, učinili tato důležitá rozhodnutí za ně.

Stravujeme se podle vyváženého jídelníčku a cvičíme, abychom si udrželi zdraví a zvýšili svoji šanci na dlouhověkost. Není tedy na místě poskytnout tu samou péči i našemu psovi? Věčný pes vám přináší celou řadu vědecky podložených rad od důvěryhodných odborníků, která vám pomohou zajistit vašemu psovi dlouhý a zdravý život.
Dr. Mark Hyman, autor několika bestsellerů New Your Times v oblasti medicíny a člen předsednictva Institutu funkční medicíny

ISBN: 978-80-7428-464-9
Edice: Edukace
Počet stran: 408
Formát: 165 x 237
Vazba: V8a (pevná)
Datum vydání: 28. 5. 2024

Související tituly