Skladem

Slovník investora

Michal Stupavský

Slovník investora slouží jako užitečný „manuál“, ať již pro profesionálního investora, nebo pro investora „amatéra“, který se odhodlá zúročit svůj kapitál … více informací

Maloobchodní cena: 399 Kč, sleva 20 %, ušetříte 80 Kč

Vaše cena: 319 Kč vč. DPH (319,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Slovník investora slouží jako užitečný „manuál“, ať již pro profesionálního investora, nebo pro investora „amatéra“, který se odhodlá zúročit svůj kapitál na burze buď sám, nebo prostřednictvím burzovních makléřů. Přehledný, fundamentálně vyčerpávající, vysvětlující hojně používané poměrové ukazatele a benchmarky ve finanční branži. Slovník je psaný s důrazem na faktičnost, popsané termíny jsou srozumitelné i pro laickou veřejnost.

 

O autorovi

Michal Stupavský vystudoval Finance a Oceňování podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze. V rámci magisterského studia strávil jeden semestr na univerzitě Bocconi v Miláně. Je držitelem mezinárodního titulu CFA (Chartered Financial Analyst). Je spoluautorem první knihy o behaviorálních financích v čestině Investor 21. století (Plot, 2013). Jeho diplomová práce Behaviorální finance – Implikace pro investory byla rovněž vydána knižně (Plot, 2016). Na finančních trzích a v korporátním sektoru má 14 let profesionálních zkušeností. Působil ve společnostech X-Trade Brokers, Conseq Investment Management, Unipetrol a Cemex. V roce 2017 se do společnosti Conseq Investment Management vrátil a působí zde jako investiční stratég se zaměřením na kreditní analýzy korporátních dluhopisů a valuace akciových trhů. Pravidelně komentuje vývoj na globálních finančních trzích a světové ekonomice v televizi a v nejrůznějších médiích.

ISBN: 978-80-7428-381-9
Edice: Slovníky
Počet stran: 248
Formát: A5
Vazba: V8a (pevná)
Datum vydání: 1. 1. 2020

Související tituly