Skladem

PSI – Signály a emoce

Katja Kraußová a Gabi Maueová

Jak se tváří a pohybuje pes, který je nejistý, vystrašený, zvědavý nebo agresivní? Jak správně interpretovat řeč psího těla v závislosti na prostředí a situaci, ve kter&ea… více informací

Maloobchodní cena: 1 399 Kč, sleva 29 %, ušetříte 400 Kč

Vaše cena: 999 Kč vč. DPH (999,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Jak se tváří a pohybuje pes, který je nejistý, vystrašený, zvědavý nebo agresivní?
Jak správně interpretovat řeč psího těla v závislosti na prostředí a situaci, ve které se pes nachází?

Katja Kraußová a Gabi Maueová, přední evropské odbornice na psí chování, více než 10 let shromažďovaly snímky zachycující nespočet způsobů, kterými psi dávají najevo své nálady a úmysly. Výsledkem je tento obrazový průvodce emocionálním světem psů, zahrnující více než 1300 detailně popsaných fotografií.
Autorky nekoncipovaly tuto knihu jako suché vědecké pojednání, ale jako praktickou příručku, která naučí laiky pouhým okem rozeznávat, co zrovna jejich pes svými pohyby a chováním vyjadřuje.
Na sériích fotografií, dokumentujících interakci psa s jiným psem, člověkem nebo zvířetem, můžeme krok za krokem vidět, co právě pes prožívá a jakým způsobem tyto vjemy zpracovává.
Porozumění řeči psího těla není jen fascinující výpravou do psí duše, ale dává nám i jedinečnou schopnost psí chování předvídat, a tudíž včas a citlivě zasáhnout tam, kde hrozí vznik násilné nebo traumatizující situace.

Jsem velice rád za překlad téhle knihy, protože je pro mne přesně tím, co mi pomůže posunout se v tréninku i vztahu se psy na mnohem vyšší úroveň.
František Šusta, trenér a autor kynologických publikací

Po přečtení této knihy budou mít majitelé psů v rukou nástroje k tomu, aby svým psům skutečně porozuměli. Proto patří do knihovny každého odpovědného majitele psů.
Dr. Daniela Zurrová, veterinářka se specializací na behaviorální terapii

Toto dílo bych bez přehánění označila za epické. Mělo by být přeloženo do mnoha jazyků a zpřístupněno širokému okruhu lidí, kteří milují psy!
Lindy Tellington-Jonesová, trenérka psů a koní, autorka metody Tellington TTouch

ISBN: 978-80-7428-449-6
Počet stran: 480
Formát: 210 x 278
Vazba: V8a (pevná)
Obrazová část: Barevné fotografie
Datum vydání: 26. 5. 2023

Související tituly