Skladem

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

František Šusta

RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotů začal věnovat i psům, užas… více informací

Maloobchodní cena: 299 Kč, sleva 30 %, ušetříte 90 Kč

Vaše cena: 209 Kč vč. DPH (209,00 Kč bez DPH)

Tento titul můžete zakoupit také jako e-knihu u našich partnerů za 199 Kč:

Anotace a popis

RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotů začal věnovat i psům, užasl nad oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům. Tyto vlastnosti na jednu stranu ohromně usnadňují jejich trénink, ale na druhou stranu může nerespektování psích specifik a pouhé bezmyšlenkovité aplikování výcvikových metod, byť pozitivních, vést k tomu, že náš pes prožije život plný frustrace a osamění, obklopený pamlsky, ale bez svého člověka. Tato kniha proto není jenom holdem nejlepšímu příteli člověka, ale také návodem, jak se při výchově a výcviku vašeho psa podobným chybám vyhnout.

"Tuto knížku jsem napsat musel, už kvůli pocitu, že ji psům dlužím. A také proto, že neznám druhé takové zvíře, jako je pes!"
František Šusta

ISBN: 978-80-7428-312-3
Edice: Edukace
Počet stran: 160
Formát: A5
Vazba: V8a (pevná)
Obrazová část: Černobílé fotografie
Datum vydání: 16. 1. 2019
Cena E-knihy: 199 Kč vč. DPH (164,46 Kč bez DPH)

Související tituly