Skladem

Nechoď pryč!

Julie Naismith

Julie Naismith vám nabízí život, který neovládá separační úzkost vašeho čtyřnohého společníka – život bez stresovaného psa, naštvaných sousedů a pocitů … více informací

Maloobchodní cena: 399 Kč, sleva 20 %, ušetříte 80 Kč

Vaše cena: 319 Kč vč. DPH (319,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Julie Naismith vám nabízí život, který neovládá separační úzkost vašeho čtyřnohého společníka – život bez stresovaného psa, naštvaných sousedů a pocitů viny.

 

Majitelé psů se separační úzkostí se často nacházejí ve svízelné situaci: nejen že mají psa, kterého nemohou nechat samotného, ale navíc se potýkají s kritikou ze strany svého okolí a také s nedostatkem informací, které potřebují k tomu, aby svému psovi pomohli překonat problém, o němž mnohdy ani nevědí, že je řešitelný.

Pokud máte pocit, že je to i váš případ, pak Julie Naismith napsala knihu právě pro vás. Ač je sama certifikovanou trenérkou psů, napsala tuto knihu jako majitelka psa se separační úzkostí pro jiné majitele psů se stejným problémem. Na základě vlastních zkušeností si totiž uvědomuje, že k překonání separační úzkosti zdaleka nestačí jen tréninkový plán.


Ten v její knize samozřejmě najdete, ale vedle něj se dozvíte i to, které často dávané rady nikam nevedou, jak se vypořádat s pocitem viny a jak
komunikovat problém vašeho psa s vaším okolím.

 

V knize Nechoď pryč! najdete:
• Srozumitelný systém, jak z vyklepaného nerváka vychovat spokojeného a sebejistého psa
• Konkrétní příběhy z praxe
• Přehled častých mýtů, které mohou stav vašeho psa jenom zhoršit
• Tipy na to, jak váš problém řešit s vaším okolím

ISBN: 978-80-7428-453-3
Edice: Edukace
Počet stran: 184
Formát: 165 x 237
Vazba: V8a (pevná)
Datum vydání: 26. 1. 2024

Související tituly