Skladem

Jak trénovat nemožného psa a Poslušnosti i bez vodítka

Jane Killionová a Leslie McDevittová

Set úspěšných kynologických knih, které pomohou s výchovou každého psa. Jak trénovat nemožného psa a Poslušnosti i bez vodítka, set knih v AKCI se slevou 30 %.   Pro… více informací

Maloobchodní cena: 698 Kč, sleva 30 %, ušetříte 209 Kč

Vaše cena: 489 Kč vč. DPH (489,00 Kč bez DPH)

Anotace a popis

Set úspěšných kynologických knih, které pomohou s výchovou každého psa.

Jak trénovat nemožného psa a Poslušnosti i bez vodítka, set knih v AKCI se slevou 30 %.

 

Proč nad vaším psem lámat hůl, když vám ji může aportovat? Někteří psi (nebo dokonce celá psí plemena) jsou řadou chovatelů a cvičitelů psů považováni za nevycvičitelné. Máte i vy doma psa, který je chytrý, umí si poradit v problematických situacích a je dost tvrdohlavý na to, aby dosáhl toho, co chce, ale když dojde na to něco ho naučit, chová se jako přitroublý paličák? Tak tahle kniha je právě pro vás. Dozvíte se v ní, jak váš pes myslí, co ho zajímá a co na něj zabírá. Ukáže vám, jak vašeho „moulu“ naučit věcem, o nichž jste si mysleli, že je zvládnou jenom border kolie nebo zlatí retrívři. Poradí vám, co dělat, aby se váš pes sám snažil změnit své chování a vy ho přitom nemuseli přecpávat motivačními pamlsky.

 

Vážení chovatelé psů, chcete vědět, jak proměnit roztěkanost v soustředění a stresovaný uzlíček nervů v psa, který je uvolněný a věří si? A to všechno stoprocentně pozitivními metodami? Leslie McDevittová vám poradí, jak na to. S pomocí jejích rad dokážete vycvičit svého psa tak, aby na něj bylo spolehnutí v problematických situacích, ať už ho stimulují nebo stresují, a to i bez vodítka!

Edice: Edukace
Počet stran: 450
Formát: A5
Vazba: V8a (pevná)
Obrazová část: Černobílé fotografie
Datum vydání: 9. 2. 2022

Související tituly