Vyprodáno

Konec finančních negramotů v Čechách, 2. vydání

Patrik Nacher

Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás mysl&ia… více informací

Maloobchodní cena: 160 Kč, sleva 38 %, ušetříte 60 Kč

Vaše cena: 100 Kč vč. DPH (90,91 Kč bez DPH)

Tento titul můžete zakoupit také jako e-knihu u našich partnerů za 169 Kč:

Anotace a popis

Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás myslí na vlastní kapsu. Zásady finanční gramotnosti vysvětlené pomocí známých přísloví si osvojíte snadno a rychle.

Patrik Nacher se v oblasti financí a marketingu pohybuje již 20 let a téměř tak dlouho usilovně kultivuje zdejší finanční prostředí a rozvíjí finanční gramotnost českých spotřebitelů. Nejznámější z jeho aktivit je server www.bankovnipoplatky.com, který se zabývá bankami, poplatky a podporou finanční samostatnosti každého z nás. Součástí jeho snah je i každoroční anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek či účast v televizních pořadech Suma sumárum aneb kde jsou mé peníze (ČT), několika hraných dílech o finanční osvětě pro pořad Černé ovce (ČT) či pro portál iPrima.cz Prima rádce (FTV Prima).

ISBN: 978-80-7428-311-6
Edice: mimo edice
Počet stran: 264
Formát: A5
Vazba: V2 (brožovaná)
Obrazová část: čb ilustrace
Datum vydání: 12. 10. 2015
Cena E-knihy: 169 Kč vč. DPH (139,67 Kč bez DPH)

Související tituly